Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

623 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi per Ic: “Demtimi? Te marten do e kuptojme se per cfare behet fjale”.

  • On 07/05/2016, 21:17

Demtimi? Te marten do te kryej testet mjeksore, sot kam ndjer nje kontraktim te vogel dhe nuk preferova te rrezikoja.

Ndeshja? Ishin 3 pike te rendesishme, u treguam te zote dhe i fituam.

Publiku? Futbolli pa tifozet nuk do ishte i njejte, goli ne ndeshjen e fundit ne San Siro ishte dicka e bukur.

Argjentina? Une do vazhdoj te bej mire, te shohim cdo te ndodhe”.

Keto ishin fjalet e Mauro Icardit per mikrofonat e Inter Channel.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.