Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

2,609 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi per Sky: “Eshte detyra ime te ndihmoj skuadren per te fituar. Me kaq shume kualitet ne krah eshte me e thjeshte”.

Icardi per Sky: “Eshte detyra ime te ndihmoj skuadren per te fituar. Me kaq shume kualitet ne krah eshte me e thjeshte”.
  • On 22/09/2016, 0:01

Mauro Icardi u ndal per mikrofonat e Sky ne perfundim te takimit, ku realizoj nje dopjete: “E them gjithmone, eshte detyra ime te bej gol dhe te ndihmoj skuadren te fitoj. Kjo ndeshje ishte shume e rendesishme, nuk kishim shume kohe per tu pergatitur nga e diela. E dinim qe Empoli eshte i fort dhe te shenonim 2 gola qe ne fillim beri qe morali i tyre te binte dhe ta kishim me te lehte. Moduli? E kam then, me pelqen te luaj si sulmues i vetem, pas shpine kam lojtare me kualitet. Per mua eshte ndihme pasi mund ta gjej me shpesh porten. Jemi ne fillim, duhet te vazhdojme keshtu. Te dielen kemi nje ndeshje tjeter, jemi te lumtur por mendjen e kemi tek ndeshja tjeter”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.