Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 23, 2021

Scroll to top

Top

2,529 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi per Sky: “Spalletti te transmeton nje grinte qe nuk e kemi patur me pare. Fituam per tifozet”.

Icardi per Sky: “Spalletti te transmeton nje grinte qe nuk e kemi patur me pare. Fituam per tifozet”.
  • On 20/08/2017, 23:51

Mauro Icardi, autori i nje dopiete ne fund te ndeshjes eshte ndalur ne mikrofonat e Sky: “Nuk kam qen i pranishem ne fazen pergatitore sebashku me shoket, por jam stervitur vecmas. Jam pergatitur mire, deshiroja te isha menjehere gati dhe me 2 golat e shenuar ne 15 minutat e para mendoj se ja dola. Eshte vit i mbare? Shpresojme te bejme mire. Tani duhet te vazhdojme keshtu.  Kishim 50000 tifoz te pranishem, ishte shume e rendesishme per ne. Misteri i ka idete e qarta e ne duhet te bejme ate qe ai na kerkon. Ai na transmeton nje deshire te cilen nuk e kemi patur me pare. Loja vertikale e Spallettit me ndihmone, pasi krijon me shume hapsira e ndihem mire. Kombetarja? Jam i lumtur, e prisja prej 4 vitesh, kam punuar gjithmon si profesionist. Mendoj se eshte fruti i punes se deritanishme”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.