Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

761 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi, probleme fizike? Absolutisht jo. E ardhmja e tij…

Icardi, probleme fizike? Absolutisht jo. E ardhmja e tij…
Xhorxh Gellci

Pas nje periudhe te shkurter ndalese, emri i Mauro Icardit eshte kthyer te duket ne gazeta dhe televizione si nje nga lojtaret e mundshem per t’u larguar vitin e ardhshem. Por sulmuesi argjentinas nuk duket te beje pjese ne listen e te zgjedhurve per krijimin e “thesarit” te famshem te merkatos, me te cilin do te rikonstruktohet skuadra per vitin e ardhshem. Ka akoma 4 vjet kontrate dhe nuk ka absolutisht asnje qellim te braktise fanellen zikaleter.

Ndersa persa i perket thashethemeve per nje forme jo te mire fizike, keto zera pergenjeshtrohen plotesisht: Icardi po gezon shendet shume te mire dhe te shtune ne mbremje kunder Bolognes do te jete. Pritet te filloje edhe titullar sic po ben prej disa javesh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags