Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 28, 2020

Scroll to top

Top

2,250 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi: “Tani nuk jemi ne form. Merkato dhe Juve…”.

  • On 09/07/2016, 21:52

Mauro Icardi eshte ndalur ne mikrofonat e Sky: “Kam gabuar nje gol qe gjat kampionatit do e kisha realizuar patjeter. Tani po bejme me shume pune fizike, po stervitemi 2 here ne dite, i kemi kembet e renda dhe po pergatitemi e po ndjejm permiresim. Normale qe nuk mund te shkojme ne 100% tone sepse jemi dhe pak te lodhur. 4-2-3-1? Vitin e shkuar kemi luajtur shume here me kete modul, une nuk kam preferenca. Gjendem mire me shoket, jane lojtare teknikishte te zote. Pastaj sigurishte qe klubi eshte impenjuar per te gjetur lojtare qe na nevojiten”. Diferenca me Juven: “Eshte skuadra qe duhet mundur, ka fituar 5 skudeto, do provojme. Sezonin e shkuar kemi bere mire deri ne janar, kete sezon do provojme te bejme te njejten gje, duke shpresuar se nuk do te ndalemi”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.