Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,034 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi teresisht i rekuperuar, D’Ambrosio dhe Andreolli jo: Jashte ne EuropaLeague. Felipe…

Icardi teresisht i rekuperuar, D’Ambrosio dhe Andreolli jo: Jashte ne EuropaLeague. Felipe…
Inter Club Staff

Mauro Icardi sot ka zhviluar te gjiteh stervitjen me shoket e skaudres e do te jete rregullisht ne avionin qe do te coje Interin nga Milano ne Glasgow.

Nuk do te jene nderkohe D’Ambrosio dhe Andreolli, te cilet sot jane stervitur vec grupit dhe nje pjese te stervitjes me grupin perseri. Per ta do te tentohet pjesmarrja ne transferten e te henes me Cagliarin.

Per sa i perket Felipes, ne fakt, mbrojtesi ka mberritur ne Appiano dhe ka zhvilluar ne mengjes vizitat mjekesore. Ai ka zhvilluar pune ne palester ndersa neser do te beje testet atletike dhe do te presi vendimin e Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.