Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 15, 2020

Scroll to top

Top

6,282 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi: “Tifozet e Interit duhet te dijne se rinovimi me Interin do te vije kur…”

Icardi: “Tifozet e Interit duhet te dijne se rinovimi me Interin do te vije kur…”
Inter Club Staff

Pak ore pas mbrojtjes qe ai i beri publikisht nepermjet nje story ne instagram gruas se tij Wanda Nara, Icardi eshte rikthyer te flase perseri per ceshtjen e rinovimit.

Ai ka dashur te qartesoj me tej tifozet:

“Deshiroj qe te qartesoj te gjithe tifozet qe lexojne pseudo gazetaret dhe gazetat “serioze” te cilat shkruajne pa ditur asgje dhe pa patur asnje ide reale mbi faktet se rinovimi im do te vije ne momnetin kur Interi do te me ofroje nje oferte korrekte dhe konkrete.”

“Vetem atehere do te mund te flasim per rinovimin me vertetesi pa genjeshtrat qe qarkullojne sot per sot.”

Nje tjeter sulm nga ana e Icardit per gazetat por qe konfirmon edhe njehere rrugen e zgjedhur nga agjentja e tij qe ne kohet e fundit neper media te ndryshme ka treguar se oferta e Interit nuk eshte ne lartesine e kerkeses se tyre.

Nderkohe, ky ka qene postimi i Icardit:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.