Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,403 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi: “Une dhe Palacio, cfare dyshe. Mace e zeze per Juventusin…”

Icardi: “Une dhe Palacio, cfare dyshe. Mace e zeze per Juventusin…”
Ardis
  • On 14/09/2013, 21:52

Ne mikrofonat e Inter Channel, Mauro Icardi flet mbas golit te realizuar ndaj Juventusit: “Une mace e zeze per Juventusin? Beh, 4 gola ndaj Juventusit ne 3 ndeshje nuk eshte keq – qesh – Doja vetem te beja mire per skuadren kur hyra ne fushe, me pas erdhi edhe goli, akoma me mire. Golat e premtuar? Jo, jo, nuk kam premtuar asgje. Te luash me Palacion eshte fantastike sepse te hap shume hapesira”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags