Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,195 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi:”Goli me Juven? Ishte i vecante. Mesoj nga Milito, Palacio dhe ….

Icardi:”Goli me Juven? Ishte i vecante. Mesoj nga Milito, Palacio dhe ….
Donald Elmazi

Thuhet gjithcka. Per te thuhet qe del me 5 telefona me vete. Nese eshte e vertete nuk i dihet. Dicka dihet qe Mauro Icardi ka nje te qeshur shume te bukur. E mban me vete gjtihmone. Dje, pasi ka hyre nga pankina dhe akoma i ka bere gol Juventusit te Contes(“Heres tjeter duhet te kemi me shume kujdes nga ai”, ka thene trajneri). I katerti ne karriere. kete here me bluzen zikalter, e qeshura e tij u be me e madhe; vrapoi posht Curva Nord per te degjuar ulerimen e tifozerise zikalter dhe e shijoji.

“Kater gola Juves, eh jo keq”, ka shkruar ne Facebook-un e tij te mbushur plot me fotot e derbit te Italise. “Nje gol i vecante, qe me ka mbushur me lumturi. Mesoj, mundohem te perfitoj sekretet e Palacios dhe Militos. Ndihem mire dhe e ndjej qe duhet te permirsohem dhe te jem i qete”, ka thene sulmuesi sic thot dhe SportMediaset. Ne Twitter Maurito ka treguar qe ka ngrene dreke afer me Duomon, ku sot ishte i ftuar ne Marassi per derbin e Sampdorias me Genoan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags