Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

727 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ICC – Vendosen tre skuadrat qe do te perballen me Interin?

ICC – Vendosen tre skuadrat qe do te perballen me Interin?
Bujar Berishaj

Gjate dites se neserme, ne qytetin e Miami ne SHBA ku do te mbahet konferenca per International Champions Cup te ardhshem, Interi do t’i njoh kundershtaret e tij.

International Champions Cup eshte nje turne prestiogjioz qe mbahet veres me skuadrat me te medha europiane dhe Interi ka konfirmuar pjesmarrjen edhe kete sezon.

Dhe ashtu sic thote Corriere dello Sport neser zikalterit do te njihen me kundershtaret e tyre me ndeshjet qe do te luhen te gjitha ne Europe.

Sipas gazetes romane londinezet e Chelsea, madrilenet e Atletico Madrid dhe protugezet e Benfica pritet te jene kundershtaret e Interit ne turne

.

Ndeshjet e ICC, sic shkruhet edhe me larte, do te luhen ne Europe dhe ato do te luhen mes fundit te korrikut dhe fillimit te gushtit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags