Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

381 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rikthehet ideja e vjeter Kolarov: Ka dy pengesa!

Inter Club Staff

Sipas mediave Italiane, Interi mund te rikthehet tek nje obiektiv i vjeter, ai quhet Aleksandar Kolarov.

Serbi i cili njihet per te majten e tij te fuqishme dhe precize, i zoti ne mbrojtjen me kater lojtare, dhe po aq i mire ne sulm me kroset e tij duket se eshte rikthyer ne listen e Interit. Nese dy sezone me pare blerja e tij ishte shume e komplikuar, sot pas largimit te Mancinit vlera e tij nuk i kalon 10 milion eurot. Pengesat? Konkurenca e Juventusit dhe rroga e tij prej 6 milion euro ne sezon deri ne 2015.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.