Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 21, 2021

Scroll to top

Top

572 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Il Giorno zbulon: “Nuk e keni kuptuar akoma? Bashkepunimi Marotta-Ausilo po krijon kushtet qe ne Milano te vazhdojne te vijne lojtare te medhenj.”

Il Giorno zbulon: “Nuk e keni kuptuar akoma? Bashkepunimi Marotta-Ausilo po krijon kushtet qe ne Milano te vazhdojne te vijne lojtare te medhenj.”
Inter Club Staff

Achraf Hakimi tani ka firmosur dhe Interi i ka perqendruar forcat e saj te gjitha tek Sandro Tonali.

Plani i Interit eshte shume i qarte ne merkato: Te perforcohet skuadra ne dispozicionin e Antonio Contes.

Duhen siguruar lojtare qe mund te garantojne nje te ardhme brilante per Interin dhe per trofete qe deshiron klubi zikalter te fitoje.

Kete gje e shpjegon diten e sotme edhe e perditshmja italiane Il Giorno e cila ka interpretuar ne nje fare menyre fjalet e Beppe Marotta.

“Nuk e keni kuptuar akoma? Bashkepunimi Marotta-Ausilo po krijon kushtet qe ne Milano te vazhdojne te vijne lojtare te medhenj.”

“Vetem koha do e tregoje se cfare merkato do te jete kjo qe po vjen, por ashtu si e ka nenvizuar edhe ai, Interi pritet te afroje TOP PLAYER dhe Hakimi eshte vetem fillimi.”

“Cdo dite e me shume po krijohet bindja se dyshja Marrotta-Ausilio po punojne shume mire dhe mund te bejne qe Interi te rikthehet te fitoje trofe te rendesishem shume shpejt.”

“Ata te dy jane njerezit qe kane sjelle ne Milano lojtare si Lukaku, Eriksen apo Hakimi. Tashme nuk eshte nje cudi Interi qe afron kete kaliber lojtaresh ne Milano.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.