Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

846 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Infermeria, 5 qepje per Murillon. Miranda per t’u vleresuar

Infermeria, 5 qepje per Murillon. Miranda per t’u vleresuar
Bujar Berishaj

Inter ka dalur me ‘hunde te thyer’ nga San Siro. Jo vetem per 1-0 kunder Napolit por edhe per lendimet e dy qender mbrojtesve.

Jeison Murillo mori nje goditje gjate ndeshjes dhe nuk arriti ta perfundoj ndeshjen, per kolumbianin jane aplikuar 5 qepje kurse mbetet per t’u vleresuar gjendja fizike e Mirandas qe nuk arriti te jete ne fushe ndaj Napolit per shkak te nje terheqje muskulare ne kofshen e djathte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.