Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 22, 2020

Scroll to top

Top

709 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, 18 milione per Candrevan nuk mjaftojne: gati oferta e re

Inter, 18 milione per Candrevan nuk mjaftojne: gati oferta e re
Bujar Berishaj

Nje nga objektivat e Interit te ri 2016/17 eshte Antonio Candreva.

Sulmuesi i Lazios, qe nuk do te luaj kunder Spanjes per shkak lendimi, eshte prej kohesh nje nga objektivat e Mancinit. Skuadra zikalter eshte ne presing konstant per lojtarin, poer 18 milione e ofruara nuk mjaftojne.

Pra eshte e mundshme qe Interi te vendos te bej nje oferte te re duke perfshire edhe ndonje bonus, ndoshta 2-3 milione euro, per te bindur Lotiton dhe per te arritur te 20 milionet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.