Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,346 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, 3 drejtuesit kritikojne rende skuadren: “Nuk eshte vetem faji i De Boer, por edhe i juaju. Nderoni fanellen.”

Inter, 3 drejtuesit kritikojne rende skuadren: “Nuk eshte vetem faji i De Boer, por edhe i juaju. Nderoni fanellen.”
Inter Club Staff

De Boer eshte shkarkuar, por skuadra nuk eshte aspak pa faj.

“Java qe vjen, do te jete java e Stefano Vecchit dhe do te kete nje pergjegjesi qe nuk eshte aspak per te qeshur: te mbaje Interin ne Europe (ku ne kupe jane ne loje 15 milione euro) si dhe qe Interi te rikthehet te marshoje ne kampionat, sa te dale nga zona e poshtme e renditjes – tregon Gazzetta dello Sport -.

Dje Zanetti, Gardini dhe Ausilio kane folur me skuadren. Zevendespresidenti zikalter dhe njerezit e merkatos kane kritikuar ashper skuadren: “Alibite dhe durimi kane perfunduar, zgjohuni dhe nderoni bluzen. Ka paguar De Boer per te gjithe ju, por ai ska qene fajtori i vetem”, ka qene nje pjese e fjalimit te ashper te bere dje.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.