Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

232 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter: Acerbi nje hap larg. Tek Sassuolo kalon Ranocchia dhe…

Inter: Acerbi nje hap larg. Tek Sassuolo kalon Ranocchia dhe…
Inter Club Staff

Sassuolo dhe Interi po punojne fort me njera tjetren dhe eshte shume afer nje shkembim: Ranocchia ne Emilia dhe Acerbi ne Milano.

Dy klubet po vendosin ne keto ore detajet e fundit te ketij operacioni ndermjet dy mbrojtesve zikalter dhe kane vendosur te besojne mbi Acrebin per shkak te listes se Europa League duke qene se eshte Italian dhe Ranocchia eshte skarcuar nga Mancini.

Tani eshte gjithcka gati dhe ne ditet e ardheshme mund te firmosen kontratat ndermjet dy klubeve. Ne marveshje mund te futet edhe Santon me Sassuolon qe mund te derdh edhe cash ne drejtim te Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.