Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

864 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, afer Osvaldo: detajet e operacionit…

Inter, afer Osvaldo: detajet e operacionit…
Bujar Berishaj

Pablo Daniel Osvaldo akoma ne Itali, kete here me fanellen zikalter.

Ne fakt Inter, ka pershpejtuar per sulmuesin e Southampton, qe jane te gatshem ta shesin lojtarin ne huazim me te drejte blerje. Marreveshja dhe detajet, ne oret e ardhshme pritet tymi i bardhe. Operacioni, i cili sipas te gjitha gjasave do te perfshij edhe Taider, i gatshem per te shkuar ne Angli si huazim. Mbyllja eshte shume afer, Osvaldo nje hap larg Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.