Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 19, 2020

Scroll to top

Top

2,914 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, agjenti Beltrami ne seli jo vetem per Barella por edhe per Nainggolan

Inter, agjenti Beltrami ne seli jo vetem per Barella por edhe per Nainggolan
Inter Club Staff

Alessandro Beltrami, agjenti i Barella dhe Radja Nainggolan disa minuta me pare eshte larguar nga selia e Interit ne Corso Vittorio Emanuele ll ne Milano ku ishte futur rreth ores 13:00 per nje vizite. 

Per mesfushorin e Cagliarit cdo gje eshte ok dhe klubi zikalter ka dashur qe te theksoje se nuk ka asnje problem. Tommaso Giulini, presidenti i Cagliarit, po tenton qe te rrise cmimin duke futur ne valle Romen dhe Milanin apo klube te huaja si PSG, por lojtari deshiron vetem Interin.

Nderkohe, per sa i perket te ardhmes se Ninja tek Interi, duhet theksuar se lojtari nuk eshte i pashitshem dhe nese do te vijne oferta, klubi do i vleresoje. Por nuk ka asnje urgjence per ta shitur dhe do te jete i grumbulluar me skuadren.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.