Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

896 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, akord me Bolognan per Mbaye: detajet

Inter, akord me Bolognan per Mbaye: detajet
Bujar Berishaj

Nje e ardhme gjithmone e me shume me ngjyra kuqeblu, Inter dhe Bologna kane gjetur akordin per Mbaye.

Dy palet, tashme kane definuar marreveshjen per transferimin ne huazim tek Bologna te te riut zikalter, qe ka gjetur pak hapesire, si me Mazzarrin ashtu edhe me Mancinin. Tani dirigjentet e Bolognas do te kerkojne nje akord me lojtarin dhe se shpejti do te takojne agjentin per te vleresuar oferten. 

Merkato sillet rreth Mbaye, gjithmone e me afer transferimit te tij tek ekipi bolonjez.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.