Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,288 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Atalanta, Pioli ka zgjedhur tre M-te. Ne mes dyshja Gaglio-Kondogbia, nderkohe Banega…

Inter-Atalanta, Pioli ka zgjedhur tre M-te. Ne mes dyshja Gaglio-Kondogbia, nderkohe Banega…
Inter Club Staff

Pas fitores ne Cagliari, Interi te dielen do te shohe veten perballe Atalantes ne San Siro.

Pioli nuk e ka vendosur ende formacionin titullar, por me shume mundesi do te rikthehet tek 3-4-2-1 asimetrik. Sipas Sportmediaset, tekniku zikalter duket se eshte i prirur per te hedhur tre M-te ne fushe: Murillo, Medel dhe Miranda. Ne korsite e krahut pritet D’Ambrosio dhe Candreva dhe ne mesin e fushes perseri Gagliardini e Kondogbia me Perisic e Banega pas shpines se Icardit. Joao Mario pritet ta nise nga pankina sebashku me Brozovic i cili duket i rekuperuar.

Nderkohe ne Atalanten e Gasperinit ka pak dyshime per sa i perket formacionit e do te jete nje 3-5-2 i paster.

Foto e formacionit nga SportMediaset.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.