Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 20, 2021

Scroll to top

Top

2,021 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Atletico hapet per Suarez. Sa i perket Lucas Leiva…

Inter, Atletico hapet per Suarez. Sa i perket Lucas Leiva…
Bujar Berishaj

Mario Suarez dhe Inter, tratative e gjalle.

Por, zikalterit fillimisht duan te punojne ne dalje: M’Vila dhe Khrin jane emrat me te perfolur per te lene Milanon. Sa i perket Suarez ka pasur nje hapje nga ana e Atletico, me klubin spanjoll te gatshem per te vleresuar oferten e Inter, nje huazim me obligim blerje. Mirepo fillimisht duhet te gjendet nje zevendesues.

Asgje per tu bere per Lucas Leiva, te pakten per janarin: me Liverpool qe deshiron te flas vetem ne qershor. Ditet kalojne, merkato behet me e gjalle. Suarez-Inter, vazhdon te negociohet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.