Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,657 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Atletico Madrid, tratative per Mario Suarez: te gjitha detajet…

Inter-Atletico Madrid, tratative per Mario Suarez: te gjitha detajet…
Bujar Berishaj

Fillimisht erdhi Podolski, pastaj Shaqiri, po tani? Mario Suarez, Interi provon.

Klubi zikalter nuk ka te ndalur ne merkato, dhe ka pasur nje tratative me Atletico Madrid per Mario Suarez. Ne bisedimet per mesfushorin spanjoll Interi ka provuar te perfshij M’Vila por Atletico ka refuzuar. Nje huazim me obligim blerje per 15 milion, kjo eshte baza mbi te cilen po flasin Inter dhe Atletico. Mancini pret, perforcimi i ardhshem mund te vij nga Spanja.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.