Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2021

Scroll to top

Top

306 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter – Barcelona, Steven Zhang takon zevendes presidentin blaugranas.

Inter – Barcelona, Steven Zhang takon zevendes presidentin blaugranas.
Ardis
  • On 06/11/2018, 17:26

Akoma edhe pak ore perpara fillimi te ndeshjes Inter-Barcelona, ndeshje kyce per te ardhmen e zikalterve ne Champions League. Perpara ndeshjes, delegacionet e te dy skuadrave jane takuar sic tregon edhe postimi publikuar me pare ne faqen zyrtare te twitter-it te Inter: nje foto pershkruese presidenti zikalter Steven Zhang dhe zevendes presidenti i klubit blaugranas Jordi Moix sebashku ne takimin e UEFA-s.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.