Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

1,139 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Barzaghi zbulon: “Kam marr vesh dicka shume te rendesishme nga Argjentina: me kane konfirmuar se Inter….”

Inter, Barzaghi zbulon: “Kam marr vesh dicka shume te rendesishme nga Argjentina: me kane konfirmuar se Inter….”
Inter Club Staff

Si gjithmone, ceshtja Dybala eshte ne qender te merkatos se Interit dhe te thashethemeve ne lidhje me kete histori.

Nje nga ata persona qe po i meshon shume ketij transferimi eshte gazetari i njohur italian, Marco Barzaghi.

Ai ne lidhje te ndryshme me Sport Mediaset e ka thene kete gje por duket se dje ne kanalin e tij ne YouTube ka konfirmuar perseri interesin e Interit per lojtarin.

Kesaj radhe, ai ka folur per dicka qe ka zbuluar ne argjentine: “Ausilio ka pasur nje mision dite me pare ne Madrid.”

“Eshte folur shume per oferta qe ai ka marre per lojtare te Interit por une nuk kam ndonje informacion te tille.”

“Ai ka qene atje ne fakt per te eksploruar se si mund te levize per te arritur te disa lojtare qe luajne ne Madrid.”

“Por nje teme e rendesishme tek Interi eshte Dybala. Nga Argjentina flasin me siguri per Interin dhe se si lojtari ka vendosur te prese zikalterit qe te lirojne pak vend per rrogen e tij pas dates 30 qershor.”

“Kjo sepse Inter mund te largoje lojtare te rendesishem si puna e Vidal apo Sanchez te cilet do te hapnin rrugen per argjentinasin.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.