Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,010 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Bayern Munich, Icardi mungon perseri

Inter-Bayern Munich, Icardi mungon perseri
Bujar Berishaj

(ANSA) – Milano, 30 korrik – Mauro Icardi nuk do te luaj kunder Bayern Munich sonte ne Charlotte ne ndeshjen e dyte te International Champions Cup.

Eshte mungesa e trete radhazi e kapitenit zikalter, pas mungesave kunder PSG dhe Estudiantes. Zyrtarisht, sic ben te ditur klubi, sulmuesi zikalter ka akoma probleme ne shpatull pas perplasjes me Danilo D’Ambrosio ne stervitje dhe Roberto Mancini ka vendosur te mos e rrezikoj.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.