Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

127 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Benevento: 22 te grumbulluar, rikthehet Icardi dhe Miranda

Inter-Benevento: 22 te grumbulluar, rikthehet Icardi dhe Miranda
Inter Club Staff

Jane 22 lojtaret e grumbulluar nga Luciano Spalletti ne prag te javes se 26 te Serie A, kunder Beneventos e cila do te luhet neser ne oren 20:45 ne Meazza. Sic eshte folur edhe gjate oreve te meparshme, ne liste eshte rikthyer Icardi dhe Miranda. Kjo eshte lista e plote:

Portier: 1 Handanovic, 27 Padelli, 89 Pissardo;

Mbrojtesa: 2 Lisandro, 7 Cancelo, 13 Ranocchia, 21 Santon, 25 Miranda, 29 Dalbert, 33 D’Ambrosio, 37 Skriniar;

Mesfushore: 5 Gagliardini, 8 Rafinha, 11 Vecino, 20 Borja Valero, 77 Brozovic;

Sulmues: 9 Icardi, 17 Karamoh, 23 Eder, 44 Perisic, 87 Candreva, 99 Pinamonti.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags