Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

330 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Benevento, Rafinha perseri jashte?

Inter-Benevento, Rafinha perseri jashte?
Inter Club Staff

Pavarsisht hipotezave te diteve te fundit qe e shikonin si debutues qe nga minuta e pare me Beneventon, eshte e veshtire qe Rafinha te jete ne listen e titullareve neser ne darke. 

Kete gje e ka bere me dije Luciano Spalletti sot gjate konferences per shtyp duke dhene edhe motivet e kesaj zgjedhjeje: “Edhe ne kete jave na eshte dashur te alternojme kohen dhe llojin e ushtrimeve. Ka pasur nje shqetesim muskular ne Appiano, e kjo situate duhet vleresuar mire. Sot eshte stervitur rregullisht, edhe pse ka qene nje stervitje e shkurtuar sepse jemi ne vigjilje te ndeshjes, prandaj se kemi nje pergjgije te sakte. Por ai eshte gati dhe nese do te jepet mundesia une do e perdor me kenaqesi, mund te na jape nje dore shume te rendesishme…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.