Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

541 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, besniku Skriniar ka nje lajm te keq per Barcelonen dhe United

Inter, besniku Skriniar ka nje lajm te keq per Barcelonen dhe United
Inter Club Staff

Ka lajme te keqija per klubet me te medha Europiane per sa i perket te rejave te fundit nga Milan Skriniar. 

Per kete gje ka shkruar sot e perditshmja britanike Daily Star ne edicionin e saj online.

Sipas DS, Skriniar i ka idete shume te qarta ne prag te merkatos se veres.

Ja cfare shkruan ne portalin e saj gazeta ishullore:

“Lajme te kqija direkt nga Sllovakia per Manchester United dhe Barcelonen.”

“Te dyja klubet po e mendonin seriozisht nje sulm te vertete per Milan Skriniar qe te forconin mbrojtjet respektive ne sezonin e ardhshem.”

“Fjalet besnike drejt Interit qe Skriniar i ka thene dje ne atdheun e tij, ku nder te tjera tha ‘enderroj nje karriere si ajo e Hamsik tek Napoli edhe une me Interin‘, ka treguar idete e qarte te sllovakut te ri.”

“Keshtu, gjigandi i mbrojtjes se Interit ka prishur planet e Red Devils dhe Blaugranave, dy klube qe e kane ndjekur pothuajse cdo ndeshje nepermjet agjenteve te tyre 007 ne San Siro dhe verdalle neper Itali.”

Keshtu e mbyll shkrimin e saj Daily Star ndersa tifozet zikalter ferkojne duart pas deklaratave te Skriniar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.