Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

520 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter beson, Brozo tregon rrugen: “Dy fitore dhe jemi ne Champions!”

Inter beson, Brozo tregon rrugen: “Dy fitore dhe jemi ne Champions!”
Bujar Berishaj

Dy asiste sot per te shkurtuar ne dy pike diferencen me vendin e katert.

Nje Brozovic me epik se kurre ai qe po udheheq skuadren ne mesfushe ne keto ndeshje duke i dhene gjalleri tere skuadres, por jo vetem.

Sepse Brozovic eshte epik edhe ne rrjetet sociale duke qene ne qender te vemendjes gjate jave te fundit me postimet e tij ne Instagram, ku shpesh karikon skuadren dhe jep besim.

E nuk mund te mungonte as sot nje postim i tij. Sot, pas ndeshjes, kroati ka postuar nje foto me pozen e famshme epike te tij duke treguar rrugen per ne Champions League.

“Tani te fitojme 2 here dhe shkojme ne CHAMPIONS! PIKE!”, ka qene mesazhi i Brozovic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.