Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

441 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Biasin zbulon gjithcka: “Drejtuesit e Interit me kane konfirmuar 2 goditje ne janar: ja detajet.”

Inter, Biasin zbulon gjithcka: “Drejtuesit e Interit me kane konfirmuar 2 goditje ne janar: ja detajet.”
Inter Club Staff

Inter me sa duket do te beje nje merkato te rendesishme ne janar dhe per kete eshte i bindur Fabrizio Biasin.

Ai e kishte thene dicka te ngjashme edhe pak dite me pare por sipas asaj qe ai ka thene dje ne mbremje perseri, klubi zikalter ka vertete ndermend te beje merkato kete dimer.

Gjithmone sipas tij, Marotta dhe Ausilio kane konfirmuar se tek Interi do te kete dy goditje te rendesishme per te ndihmuar Inzaghin.

Keto dy goditje do te jene afrime funksionale, qe mund te ndihmojne skuadren te kete edhe me shume alternativa edhe ne stol.

Mua me eshte konfirmuar nga drejtuesit se Interi do te ndihmoje Inzaghin kete dimer nepermjet merkatos hyrese.”

“Nuk e di kush do te vije, por nga ajo qe me kane bere te kuptoj, Interi do te beje dy goditje ne merkaton e dimrit.”

“Do te jene blerje funksionale, blerje qe do i benin mire Inzaghit dhe skuadres. Emra per momentin nuk ka, por ideja eshte kjo.”

“Me te gjitha gjasat, ne Milano mund te afrohet nje lojtar ne huazim ose ndonje blerje low cost qe do e ofroje merkato e janarit. Mbetet per tu pare, por vullneti i drejtuesve eshte ky.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.