Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

854 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, bluze speciale nga Nike per 20 vjetorin? Ja logo e dedikuar qe do te perdoret!

Inter, bluze speciale nga Nike per 20 vjetorin? Ja logo e dedikuar qe do te perdoret!
Inter Club Staff

Nike do te festoje 20 vjetorin me Interin.

Ashtu si ndodhi edhe me Barcelonen, do te publikohet nje seri produktesh nga Nike dhe nje logo speciale e Interit per te festuar kete okazion te rendesishem.

Duket se sot per here te pare kane dal ne pah disa foto nga sajti i specializuar FootyHeadlines qe ka zbuluar logon qe Interi dhe Nike do te perdorin per kete okazion (ne kete rast eshte zbuluar nje kapele): nje 20 ne formen e Biscione qe formon numrin 2.

Ja dy foto te kapeles me logon:

FOTO 1

nike-to-release-special-inter-jersey-to-celebrate-20th-anniversary-of-sponsorship-2

FOTO 2

nike-to-release-special-inter-jersey-to-celebrate-20th-anniversary-of-sponsorship-3

Nuk eshte ende zyrtare natyrisht, por me shume mundesi Nike (ose me sakte, me siguri) do i dedikoje ketij rasti edhe nje bluze speciale per te festuar 20 vitet e marreveshjes, pikerisht ashtu si u be edhe me Barcelonen, nje tjeter klub qe ka nenshkruar me gjigandin amerikan nje kontrate qe ne 1998.

Ne rastin e blaugrana u prodhua nje bluze qe therriste t e gjitha bluzat e krijuara ne 20 vite.

Cfare te kete programuar Nike per Interin? Kete gje nuk e dime akoma, por nderkohe po tregojme foton e bluzes se Barcelones per rastin e 20 vjetorit te bashkepunimit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.