Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,002 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Bologna, dy balotazhe per De Boer. Ansaldi e nis nga fillimi. Ne sulm…

Inter-Bologna, dy balotazhe per De Boer. Ansaldi e nis nga fillimi. Ne sulm…
Bujar Berishaj

Me pak se 48 larg nga Inter-Bologna, ndeshje e vlefshme per javen e gjashte te Serie A, jane dy dyshimet e formacionit qe jane ne mendjen e De Boer, sipas Gazzetta dello Sport online, balotazhet jane ato ne krahun e majte te mbrojtjes me Santon favorit ndaj Nagatomo.

Nje balotazh eshte edhe ne sulm, ne krahun e djathte te sulmit ku Candreva ka me shume mundesi qe te luaj para Eder. Per pjesen tjeter gjithcka e konfirmuar, ne mesfushe Banega do te marr vendin e tij dhe se bashku me Perisic do te jene ne mbeshtetje te Icardi. Ne krahun e djathte te mbrojtjes pritet te bej debutimin e tij ne zikalter, Cristian Ansaldi.

FORMACIONI I MUNDSHEM I INTER (4-2-3-1): Handanovic; Ansaldi, Miranda, Murillo, Santon; Medel, Joao Mario; Candreva, Banega, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.