Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

281 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Branca zbulon gjthcka: “Ja e gjithe e verteta mbi Hamsk dhe Lavezzi: ne ate kohe ne arritem…”

Inter, Branca zbulon gjthcka: “Ja e gjithe e verteta mbi Hamsk dhe Lavezzi: ne ate kohe ne arritem…”
Inter Club Staff

I pyetur per mikrofoant e transmetimit “Si gonfia la rete’, ish-drejtuesi i njohur i Interit, Marco Branca, ka zbuluar disa prapaskena te merkatos se Interit.

“Me siguri qe ne e kemi provuar per Hamsik, per nje periudhe kohore qe ishte goxha e gjate, por nuk arritem dot te ai.”

“Nderkohe zerat per Lavezzi kane qene gjithmone vetem zera, ai asnjehere nuk ka qene kurre afer Interit.”

“Per Hamsik e kemi kuptuar qe ai kishte nje lidhje te rendesishme me Napolin dhe ishte shume e veshtire ta levizje qe aty. Pasi e kuptuam, e lame fare ate ceshtje.”

“Mund ta merrnim perpara se te shkonte te Napoli? Ndoshta, por ka shume lojtare si Hamsik, qe duan te japin maksimumin ne qytetin ku ndihen mire e nuk preferojne aspak oferta te tjera.”

“Tripleta? Ta besh eshte e komplikuar, duhet te te dalin 1000 gjera. Por eshte gjithmone e mundur te arrihet.”

“Te gjithe rekordet jane bere qe te thyhen nje dite. Behet fjale per ceshtje kohe. Inter-Napoli? Si Borg vs McEnroe.”

“Do te thoja se Interi qe kam pare kohet e fundit, vuan pak skuadrat teknike qe kane superioritet ne mesfushe. Nese gjendet nje zgjidhje per kete, atehere do te jete nje ndeshje e madhe nga zikalterit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.