Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

132 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter: Brozovic humbet ndeshjen ndaj Cagliarit. Ne dyshim Joao Mario. Balotazh ndermjet…

Inter: Brozovic humbet ndeshjen ndaj Cagliarit. Ne dyshim Joao Mario. Balotazh ndermjet…
Inter Club Staff

Stefano Pioli, per ndeshejn ndaj Cagliarit, do duhet te heqe dore, sipas Corriere dello sPort, nga Marcelo Brozovic i cili do te jete jashte per transferten ne ishull. Per sa i perket te tjereve, ne dyshim mbetet si Jooa Mario por edhe Santon, ndersa ka nje balotazh ndermjet Eder dhe Banega. Ky pritet te jete formacioni i mundshem i zikalterve: Handanovic; Miranda, Medel, Murillo; D’Ambrosio, Kondogbia, Gagliardini, Candreva; Perisic, Banega; Icardi

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.