Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 28, 2020

Scroll to top

Top

1,161 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Brozovic prezanton: “Ja tek ju levizja e krokodilit”. Por komenti qe ben Nainggolan eshte epik…

Inter, Brozovic prezanton: “Ja tek ju levizja e krokodilit”. Por komenti qe ben Nainggolan eshte epik…
Inter Club Staff

Ja tek ju, “levizja e krokodilit”. 

Marcelo Brozovic ka vendosur qe ti “prezantoje” botes ne kete menyre shpetimin qe i beri portes ne goditjen e denimit teper te vecante te Luis Suarez.

Epic Brozo ka bere shaka ne lidhje me te rast ne instagram, ku ka postuar foton dhe ka shkruar poshte saj: “Kjo eshte levizja e krokodilit”.

Por kane kaluar shume pak minuta deri sa ka ardhur komenti i Radja Nainggolan:

“Hahhahahahahhah, te mungonte vetem jasteku…”

Keshtu ka shkruar belgu i cili ka komentuar ne kete menyre shtrirjen e vecante te Brozovic qe per hir te vertetes dje ka bere xhiron e botes.

Ai u shtri per te evituar qe Suarez ta dergonte topin ne porte poshte kembeve te murit zikalter.

Kjo eshte nje foto e komenteve:

01d3d6ea-b2f6-4d37-a998-e4b881514d9d

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.