Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,782 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Cagliari, Ansaldi dhe Joao Mario nga minuta e pare. Eder po shkon drejt…

Inter-Cagliari, Ansaldi dhe Joao Mario nga minuta e pare. Eder po shkon drejt…
Inter Club Staff

Joao Mario eshte shume mire dhe pritet ta nise titullar ndaj Cagliarit, ndeshje e cila do te luhet te dielen mbasdite ne oren 15:00 ne San Siro.

Ashtu sic tregon Gazzetta dello Sport ne versionin e saj online, De Boer do te konfirmoje Ansaldin mbrojtes se djathte dhe Santon ne te majte. Candreva eshte pare ne forme me kombetaren dhe pritet te luaje si titullar sebashku me Banega dhe Perisic. Eder po shkon drejt pankines se dyte rresht pas asaj ne Olimpico ku e nisi nga stoli ndeshjen. Icardi konfirmohet si sulmues i vetem.

Formacioni i mundshem pritet te jete ky: Handanovic, Ansaldi, Miranda. Murillo, Santon, Joao Mario, Medel, Banega, Candreva, Perisic, Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.