Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,376 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Cagliari, De Boer i ka idete e qarta: ja formacioni i mundshem i se dieles!

Inter-Cagliari, De Boer i ka idete e qarta: ja formacioni i mundshem i se dieles!
Inter Club Staff

Vetem ne rast se do te shohe dike te lodhur dhe jo te gatshem, tekniku hollandez do te heqe dore nga ndonje lojtar qe luajti ndaj Romes perpara pushimeve te kombetareve.

Diferenca ne kete raste eshte Joao Mario (i cili luajti i demtuar dhe jashte forme ne kryeqytet), tashme vjen nga dy ndeshje mjaft te mira me Portugaline.

Kete gje e shkruan La Gazzetta dello Sport e cila flet per zgjedhjet e mundshme te De Boer per te dielen.

“Ne porte do te jete i perhershmi Handanovic, hapsire per Ansaldi, Miranda, Murillo, Santon ne mbrojtje. Ne mesfushe do te luaje Medel sebashku me Joao Mario dhe ne sulm katershja e frikshme Banega, Candreva, Perisic dhe Icardi“. Ky eshte Interi anti-Cagliari i se dieles.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.