Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,800 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Cagliari, shume pak dyshime per De Boer: Ne mbrojtje do te luaje…

Inter-Cagliari, shume pak dyshime per De Boer: Ne mbrojtje do te luaje…
Inter Club Staff

Pak dyshime per De Boer per ndeshjen e se dieles ndaj Cagliarit.

Tekniku hollandez pritet te hedhe nga minuta e pare ne porte Handanovic, ne mbrojtje Ansaldi dhe Santon ne krah e ne mes Murillo dhe Miranda. Perpara mbrojtjes ne mesfushe hapsire per Joao Mario dhe Medel. Pas Icardit, ne fakt, konfirmohen Candreva, Banega dhe Perisic.

Keto jane zgjedhjet e tranjerit te pasqyruara grafikisht:

Inter-Cagliari

Formacioni i mundshem i Interit dhe Cagliarit per ndeshjen e neserme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.