Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

228 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Cagliari, te grumbulluarit e Spallettit: Vecino rekuperohet, kthehet edhe Brozo

Inter-Cagliari, te grumbulluarit e Spallettit: Vecino rekuperohet, kthehet edhe Brozo
Bujar Berishaj

Interi ka publikuar para pak minutash listen e lojtareve te grumbulluar nga Luciano Spalletti per ndeshjen e neserme me Cagliarin.

Lajmi i mire eshte se Matias Vecino eshte rekuperuar dhe Marcelo Brozovic, pas skualifikimit qe e mbajti jashte ne ndeshjen me Atalantan, eshte kthyer ne liste.

Kjo eshte lista e plote:

PORTIER – 1 Handanovic, 27 Padelli, 46 Berni

MBROJTES – 2 Lopez, 7 Cancelo, 13 Ranocchia, 21 Santon, 25 Miranda, 29 Dalbert, 33 D’Ambrosio, 37 Skriniar

MESFUSHORE – 5 Gagliardini, 8 Rafinha, 11 Vecino, 20 Borja Valero, 77 Brozovic

SULMUES – 9 Icardi, 17 Karamoh, 23 Eder, 44 Perisic, 87 Candreva, 99 Pinamonti

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.