Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

604 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Cagliari, te rejat e fundit nga formacioni sipas SkySport! Luan Andreolli sepse…

Inter-Cagliari, te rejat e fundit nga formacioni sipas SkySport! Luan Andreolli sepse…
Inter Club Staff

Shans titullari per Marco Andreollin. Mbrojtesi Italian do te mare vendin e kapiten Ranocchias dhe do te luaje perkrah Vidic dhe Juan Jesus ne mbrojtje. Rikthehet titullar edhe Hernanes qe ne mesfushe do te luaje sebashku me Medel dhe Kovacic.

Ne sulm Palacio dhe Osvaldo. Ja dhe formacioni i mundshem titullar:

HANDANOVIC

ANDREOLLI VIDIC JUAN

NAGATOMO KOVACIC MEDEL HERNANES DODO

PALACIO OSVALDO

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.