Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

635 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Campbell, tratativa me Arsenal ka filluar: do te provhet nje huazim me te drejte blerje! Lojtari tani…

Inter-Campbell, tratativa me Arsenal ka filluar: do te provhet nje huazim me te drejte blerje! Lojtari tani…
Bujar Berishaj

Ne oret e fundit eshte folur per nje interesim te Interit mbi sulmuesin kosta-rikan te Arsenalit, Joel Campbell.

Sipas mediave britanike, shoqerite tashme kane hyre ne tratativa per ta sjellur sulmuesin ne Milano si huazim, pasi qe zikalterit fillimisht jane degjuar me agjentet e lojtarit dhe pastaj me Arsenalin.

Tratativa mund te zhvillohet mbi bazen e nje huazimi me te drejte blerje te fiksuar ne shumen e  rreth 9 milione euro. Lojtari, qe deri tani eshte ankuar per minutazhen e pakte, pranon nje levizje ne Milano per te treguar vlerat e tij, sidomos pas asaj qe kemi pare ne Boterore.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.