Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

706 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Candreva emri i pare: shfaqet alternativa Luis Nani

Inter, Candreva emri i pare: shfaqet alternativa Luis Nani
Bujar Berishaj

Nje sugjerim portugez per Interin.

Zikalterit jane ne kerkim te nje sulmuesi krahu me kualitet. Objektivi kryesor mbetet gjithmone Candreva: kontaktet vazhdojne, por gjetja e nje akordi me Lazion nuk eshte e lehte.

Nese Candreva, pavaresisht veshtiresive, eshte objektiv primar shfaqet edhe profili i Luis Nani si alternative. Ish-lojtari i Manchester United, tani te Fenerbahce, ka nje kaluzole prej 8.5 milione euro qe mund te shfrytezohet brenda qershorit. Interi vezhgon dhe mendon, vlereson mundesine per te provuar qe te thelloj goditjen. Mes Candrevas e Nanit, Interi leviz.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.