Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,571 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Candreva: gjithcka e mbaruar. Tani po negociohet vetem me Lotiton qe…

Inter-Candreva: gjithcka e mbaruar. Tani po negociohet vetem me Lotiton qe…
Inter Club Staff

Dje u zhvilluar takimi ndermjet drejtuesve te Interit dhe agjentit Pastorello qe menaxhon Zabaletan dhe Candrevan.

Pikerisht per sulmuesin e Lazios ka folur sot ne mengjes Gazzetta dello Sport: “Po e lojtarit ka ardhur dhe mbi te kane qene ne sulm edhe Chelsea edhe Napoli, por ai preferon Interin. Dje eshte gjetur madje nje marveshje maksimale per sa i perket kohezgjatjes se kontrates dhe rroges prej 2 milionesh ne sezon. Por mbetet te negociohet me Lazion, qe kerkon 25 milione euro. Per momentin oferta nuk shkon me shume se 16 milione euro. Gjithsesi oferta e Interit mund te shkoje edhe ne 20 milione nese Suning e deshiron me cdo kusht. Nese Conte do ta doje me cdo kusht, mund te kete edhe nje beteje ne merkato me Chelsean.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.