Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

519 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, cfare diamanti ke ne duar! Lautaro Martinez zgjidhjet lojtari me i mire ne…

Inter, cfare diamanti ke ne duar! Lautaro Martinez zgjidhjet lojtari me i mire ne…
Bujar Berishaj

Eshte sulmuesi i Racing dhe sulmuesi i ardhshem i Interit, Lautaro Martinez, lojtari me i mire i Superliges Argjentinase.

E ka vendosur nje juri prej 23697 votuesish qe kane marre pjese ne nje sondazh te leshuar nga programi ‘SportsCenter’ ne ESPN, duke shprehur 55% te preferencave per Il Toro kunder 45% te Cristian Pavon te Boca Juniors.

Keshtu sulmuesi i ri argjentinas po konfirmohet dita e dites ne vendin e tij dhe permes performancave atje po synon te siguroj nje vend ne kombetare per Kupen e Botes ne Rusi 2018.

E pastaj e pret Interi, ekipi i tij i ardhshem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.