Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,054 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

INTER, CFARE E DIELE E ZEZE: “Brozovic le fushen e lojes i demtuar me Kroacine: dyshohet direkt per nje…”

INTER, CFARE E DIELE E ZEZE: “Brozovic le fushen e lojes i demtuar me Kroacine: dyshohet direkt per nje…”
Inter Club Staff

Duket se per lajmet qe ka sjelle kete darke, kjo e diele ka qene totalisht e zeze per skuadren e Interit.

Me sa duket, sipas lajmeve te fundit qe kane ardhur nga Vienna, Inter sapo ka humbur Marcelo Brozovic per shkak te nje demtimi.

Ja cfare shkruan FcInterNews.it: “Ka lajme shume te keqija per Interin direkt nga Vienna por edhe per Simone Inzaghi”.

“Ne minuten e 17 te ndeshjes Austri-Kroaci, e vlefshme per ndeshjen e fundit te Nations League, Marcelo Brozovic eshte detyruar te lere fushen per shkak te nje demtimi”.

“Dyshimet e para jane per nje terheqje muskulore ne kofshe, nje lajm aspak i mire per Interin me Brozon qe duhet te mungoje per disa ndeshje te rendesishme nese konfirmohet”.

“Mesfushori zikalter pasi ka rreshkitur ne terrenin e fushes, ka mbetur ne toke i shtire me dhimbje dhe duke kapur pjesen ep rapme te kofshes se majte”.

“Brozovic nuk do te luante gjithesesi ndaj Romes per shkak demtimi por dalja e tij nga fusha duke caluar me Kroacine do te thote se ai do te mungoje ca kohe edhe per Interin”.

“Kane qene pamje qe kane alarmuar te gjithe boten Inter duke pare edhe rendesine qe Marcelo Brouovic ka.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.