Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

566 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, cfare fjalesh nga Pistocchi: “Zhang duhet te beje shpejt nje statuje ne Milano per Marotten sepse ka bere nje kryeveper ne merkato.”

Inter, cfare fjalesh nga Pistocchi: “Zhang duhet te beje shpejt nje statuje ne Milano per Marotten sepse ka bere nje kryeveper ne merkato.”
Inter Club Staff

Ka qene nje ndeshje teper negative ajo e perpara dy diteve ndermjet Atalantes dhe Paris Saint Germain per Mauro Icardin.

Sulmuesi argjentinas eshte blere ne fund te majit me titull perfundimtar nga Interi per 50 milione euro plus 8 milione euro bonus.

Por ne ndeshjen ndaj Atalantes ai ka prekur shume pak topa dhe ka luajtur me te vertete shume keq.

Ai ne fund te ndeshjes eshte shpallur si nje nga lojtaret me te keqinj ne fushen e lojes edhe per shkak te menyres se si ai luan.

Per kete gje ka folur edhe eksperti i njohur i futbollit italian, Maruzio Pistocchi, nje gazetar shume i respektuar ne Itali.

“Une kam dale ne dy perfundime pas ndeshjes nderrmjet Atalantes dhe Paris Saint Germain.”

“Shoh nje Thiago Silva qe eshte i gatshem te transferohet me 0 euro, edhe pse eshte ende 35 vjec, duket si nje lojtar per tu marre nje ore e me heret nga aty.”

“Por kam edhe nje propozim per Zhang: ben mire qe ti beje nje monument Marottes: te shitet Icardi per 50 milione euro plus 8 milione euro bonus, ka qene me te vertete nje kryeveper.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.