Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,432 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, cfare lajmi nga Pedulla: “Kryevepren e merkatos po e ben Inter: nuk ka asnje shans qe kjo goditje te deshtoje.”

Inter, cfare lajmi nga Pedulla: “Kryevepren e merkatos po e ben Inter: nuk ka asnje shans qe kjo goditje te deshtoje.”
Inter Club Staff

Me sa duket, sipas Alfredo Pedulla, Inter ne kete merkato po ben nje kryeveper te vertete per sa i perket nje goditje.

Eksperti i njohur i merkatos ka dashur te ndalet te nje operacion per te cilin Inter ka nisur te punoje prej dimrit.

“Po flas per Gleison Bremer qe tashme i eshte premtuar Interit dhe keta te fundit e kane ne dore prej shume kohesh.”

“Tratativa ka nisur ne janarin e shkuar dhe palet tashme jane shume prane metrave final te tratatives qe do te sillte brazilianin ne Milano.”

“Lojtari qe eshte zgjedhur si mbrojtesi me i mire i Serie A per sezonin qe sapo lame pas do te vije ne Milano.”

“Keshtu, kryevepren e merkatos po e ben Inter: nuk ka asnje shans qe kjo goditje te deshtoje dhe Inter eshte e sigurt per lojtarin.”

“Klubi zikalter eshte shume e lumtur qe kjo goditje do te finalizohet shume shpejt sepse mendohet se kane bere nje pune shume te mire duke siguruar nje lojtar qe sot eshte nder me te miret ne Europe.”

“Pastaj, kur shikon edhe cmimin qe nuk do e kaloje 20-25 milione eurot per nje lojtar qe ne kushte te tjera do te vlente direkt 50 milione, gjithcka behet akoma edhe me perfekte.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.