Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,752 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

INTER, CFARE LAJMI NGA SKY: “Javen e ardhshme mbyllet nje tjeter super goditje e Interit ne merkato: ja detajet”.

INTER, CFARE LAJMI NGA SKY: “Javen e ardhshme mbyllet nje tjeter super goditje e Interit ne merkato: ja detajet”.
Inter Club Staff

Ne pritje te rejave per sa i perket Skriniar apo Dybala, Inter eshte eksremisht e perqendruar qe te mbylle nje tjeter tratative.

Per kete gje flet sot Sky Sport Italia, e cila tregon te rejat e fundit pikerisht nga merkato hyrese ne kampin zikalter.

“Ne kete moment, Inter eshte totalisht e orientuar qe te beje gjithcka per te arritur te Gleison Bremer brenda pak ditesh”.

“Do te jete ai super goditja e radhes e zikalterve ne merkato, dhe Inzagho do te kete gati nje goditje tjeter te madhe ne skuader. Por cfare po ndodh?”

“Me sa duket, javen e ardhshme, qe prej dites se hene, te gjithe mund te presin ardhje ne brazilianit ne Milano”.

“Kjo pritet te jete java qe Bremer do te ndryshoje edhe fanelle dhe do te behet keshtu zyrtarisht nje lojtar i Interit”.

“Per zikalterit behet fjale per nje goditje te rendesie te vecante duke qene se braziliani ka qene mbrojtesi me i mire i Serie A te sezonit te shkuar”.

“Ka qene nje goditje shume largpamese e Interit dhe ne vecanti e Ausilios i cili e ka perzgjedhur dhe negociuar Bremer qe ne janar”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.