Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,091 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, cfare lajmi per Dybala: “Nese do te ndodhe takimi me i rendesishem: vete Marotta do te takoje…”

Inter, cfare lajmi per Dybala: “Nese do te ndodhe takimi me i rendesishem: vete Marotta do te takoje…”
Inter Club Staff

Me sa duket, neser eshte nje dite shume e rendesishme per te ardhmen e mundshme Paulo Dybala-Inter.

Per kete gje flet diten e sotme Tuttosport, e cila duket se eshte media e fundit qe po dorezohet ne lidhje me kete ceshtje.

“Neser do te kete nje takim te ri dhe te rendesishem per Dybala tek Interi. Aty do te vleresohen shume situata, sidomos ato ekonomike.”

“Do te vendoset per kohezgjatjen dhe per pagen qe lojtari do te kete. Ky takim tjeter do te vije direkt pas atij te ndodhur te Villa Bellini pak dite me pare.”

“Dybala ka perfituar nga prezenca e tij ne Milano ku ishte prezent ne ndeshjen miqesore te organizuar nga Samuel Eto’o.”

“Nderkohe, neser Marotta do te takohet direkt me agjentin dhe ne kete takim do te jete prezent edhe Piero Ausilio.”

“Duket sikur tani mungon shume pak per te gjithe kete histori. Kjo edhe per faktin se Interi do te ndihmohet nga disa largime.”

“Nderkohe, dje Zhang ne takim me Inzaghin i ka treguar atij dhe i ka konfirmuar drejtuesve deshiren per nje Inter kompetitiv sezonin e ardhshem.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.