Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

282 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, cfare lajmi per Perisic: “Ja cfare po ndodh. Ne te vertete klubi ka arritur te…”

Inter, cfare lajmi per Perisic: “Ja cfare po ndodh. Ne te vertete klubi ka arritur te…”
Inter Club Staff

Me sa duket ne oret e fundit ka dale ne pah nje lajm i papritur per sa i perket Ivan Perisic dhe qendrimit te lojtarit ne Milano.

Ne kohet e fundit eshte folur per veshtiresi te medha, por duket se dicka e rendesishme ka ndodhur ne oret e fundit.

Keshtu, Ivan Perisic dhe Inter jane me afer se kurre me palet qe me negociata kane arritur te afrohen goxha.

Keshtu flet La Gazzetta dello Sport, e cila nder te tjera tregon per nje Inter teper optimist per nje firme qe mund te marre nga lojtari ne oret ne vazhdim.

“Le te themi se ne oret e fundit kane dale ne pah disa lajme se agjentet e lojtarit po pritet te vine ne Milano pikerisht per kete fakt.”

“Interi i ka bere me dije lojtarit dhe agjenteve per oferten e re dhe me sa duket kjo ka ndryshuar gjerat ne tavoline.”

“Behet fjale per nje oferte rreth 4 milione euro ne sezon edhe per dy sezone te tjera, por duke perfshire edhe ndonje bonus qe do te bente Perisic te merrte nje maksimum prej 4,5 milione ne fund.”

“Eshte nje propozim qe me sa duket ka bindur lojtarin i cili gjendet shume mire ne Milano dhe nuk donte as vete te largohej. Ndjesia eshte se marreveshja eshte nje hap larg.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.